Logo nl.boatexistence.com

Waarom heeft licita asta in de steek gelaten?

Inhoudsopgave:

Video: Waarom heeft licita asta in de steek gelaten?

Video: Asta's MOM Reveals The SECRETS! The real reason Asta RECEIVED The Anti-Magic Devil & 5 Leaf Grimoire 2024, Mei
Anonim

Licita onthulde aan Liebe toen ze voor het eerst de schurkenduivel nam, omdat haar magie gevaarlijk was. … Met een magie als deze is het logisch dat ze Asta zou hebben gebaard en gedwongen was hem in de steek te laten om hem veilig te houden.

Wie is de biologische vader van Asta?

Er wordt aangenomen dat de persoon in de flashback die wordt neergestoken, de ouder van Asta is. Later, wanneer Dante een flashback heeft, zien we hem met een vrouw op zijn bed. Er wordt aangenomen dat deze vrouw Asta's moeder zou kunnen zijn, waardoor Dante zijn vader is geworden.

Is Asta de zoon van Licita?

Want het blijkt dat zowel Asta als zijn duivel de "kinderen" zijn van dezelfde vriendelijke vrouw…. Licita (die werd onthuld als degene die Liebe een aantal jaren geleden opnam en haar leven opofferde om hem te redden) is degene die Liebe zijn naam gaf en, zoals Liebe destijds door zijn gedachten onthult, Asta's moeder is.

Wie is de demon van Asta?

Asta's duivel is Liebe, die ook bekend staat als de duivel van anti-magie. Nadat hij was aangevallen door Lucifero, zette zijn adoptiemoeder hem in een grimoire met vijf bladeren dat Asta later verwierf.

Is Asta een koninklijke?

Na 15 jaar oud te zijn, ontvangt Asta een grimoire met klavertje vijf met daarin een anti-magische duivel. Hij voegt zich bij de Black Bull-ploeg van de Magic Knights van het Clover Kingdom en wordt een 3e klas Junior Magic Knight en tijdelijk een Royal Knight.

Aanbevolen: